انتخاب اول انتخاب اول .

انتخاب اول

دستگاه رفع گرفتگی لوله

روشهای رفع گرفتگی گونه های فاضلاب
در هم اکنون شستن دستهایتان میباشید که می‌بینید همگی مقدار آبی که از شیر خارج آمده باطن روشویی در اکنون چرخش است و کفهای صابون نیز بدور خودشان می چرخند , انگار قصد ندارند محل را کنار گذاشتن کرده و از چاه روشویی به مقصد باقی بروند! در‌این دوره است که می بایست سریعا شیر آب را ببندید و با کمپانی خالی کردن فضولات چاه و باز کردن لوله تماس حاصل نمایید .

مایع لوله گشوده کن
در بخش اعظمی از مواقع برای گرفتگی ناچیز چاه از مایع لوله گشوده کن , پودری که اکثر به اسم چنته دارای شهرت است , اسید و نظیر آن استعمال می شود . بایستی اعلام کرد ممکن است این مواد در کوتاه مقطع بتواند خلل شمارا حل نماید , اما در‌صورتی‌که شی بزرگ و سفتی باطن لوله های آب و یا این که فاضلاب گیر کرده‌با‌شد , راه‌حل ای جز تخلیه و باز کردن لوله تخصصی نمی باشد . در زمینه ی مواد باز کردن لوله می بایست فرصت استعمال نکردن از آب باطن لوله را با اعتنا به راهبرد هر کارگاه مدنظر قرار دهید .

تلمبه دستی برای رفع گرفتگی لوله
اکثری از اشخاص برای لوله بازکنی از تلمبه هم به کارگیری می نمایند . این نحوه نیز به جهت مکشی که داراست می‌تواند مواد ریز را جا به جا کرده و خط مش را برای عبور آب خروجی گشوده نماید . نکته ای که درباره ی به کار گیری از تلمبه دستی اهمیت داراست این است که مرحله دایره ای تلمبه بایستی تمام تراز خروجی چاه را بپوشاند تا هوا از تحت آن بیرون نشود .

دستگاه رفع گرفتگی لوله
شرکت ها تخصصی خالی کردن فضولات چاه و لوله گشوده کنی این کار را با دستگاه های منحصر به فرد انجام می‌دهد , البته قبلی از این از فنر و دریل هم در‌این فرآیند به کارگیری میشد . در‌این حالت فنر لوله گشوده کنی را به رمز دریل وصل می کردند , البته به علت سرعت بالای دریل , بازخورد فنر به حریم خطر بخش اعظمی داشت .

دستگاه لوله گشوده کنی دارنده موتور و فنر است . در حالتی که برایتان دیدنی است بدانید که چرا فنر درین فرآیند نقش مهمی دارااست می بایست بگوییم که انعطاف پذیر بودن آن جنبش شل تری را در لوله و شیرآلات ممکن ایجاد میکند . این دستگاه به برق شهری وصل می شود و فنر را در لوله گرفته شده قرار می‌دهند تا تخلیه را انجام دهد . می بایست بدانید که تا وقتی که رمز فنر باز کردن لوله به محل گرفتگی لوله نرسیده باشد , دستگاه باز کردن لوله روشن نمیشود .

می بایست بدانید عارضه ها متفاوتی قادر است موجب گرفتگی چاه فاضلاب شود . موی و مواد پلاستیکی اعم از درب شامپو از بیشتر ترین عوارض آن می‌باشند . برای پرهیز از این خلل به طبع برای چاه توالت و گرمابه منزل خویش از درپوش استعمال نمائید تا بازدارنده از ورود اشیای مازاد به فاضلاب شود . گهگاه هم مرمت خانه و به کارگیری از گچ و سیمان در دستشویی موجب گرفتگی لوله ها می شود .

در آشپزخانه مواد عذایی ما‌نده می‌تواند موجب گرفتگی شیرآلات و لوله ها شود . درصورتی که زود متوجه این مورد گردید , گشوده کردل لوله های تحت سینک آشپزخانه و خالی کردن مواد زاید داخل آن میتواند از خطرها آینده خودداری نماید .

 

دستگاه مخصوص رفع گرفتگی لوله

استعمال از دستگاه رفع گرفتگی لوله و فنر شایسته ترین رویکرد برای از میان بردن و قطع کردن مواد زاید باطن لوله های فاضلاب است . اما می بایست این نکته را نیز بدانید که نفر دارنده نوک تیز است و پس از به کارگیری از آن شاید پیاله دستشویی را مبتلا خط و خش نماید .

اسید لوله گشوده کن
این نکته را در حیث داشته باشید که به کارگیری از اسید لوله گشوده کن برای رفع گرفتگی لوله چاه , به جهت توان بالایی که در تناول کردن شی ها دارااست , احتمالا مواد زاید گیر کرده داخل لوله و شیرآلات را از فی مابین ببرید , البته قادر است منجر از در بین رفتن و خورده شدن لوله های هم بشود . حتما جراحت بدون شوخی اسید برای تن و پوست هم بر شما پوشیده نمی باشد .


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۳۴:۱۲ توسط:آرین موضوع: بخش خدمات نظرات (0)