دیوارپوش سلولزی چه می باشد

دیوارپوش سلولزی چه می باشد
هرچه رو به جلو می‌رویم , ترقی دانش و علم بشری به وی یاری می نماید تا تولید ها جدیدی را اخلاق کند . محصولاتی که لوازم آسایش و راحتی را بیش از پیشین مهیا نمایند . از دیوار های آجری و کاه گلی که بگذریم نگارگری ساختمان در سالیان پیشین به معنای حقیقی خلاصه میشد در یک‌سری سطل رنگ و چندین فرچه در مقدار های مطلوب که بعدها بر تنوع رنگ ها بیشتر شد . صفحه دیواری که آمد , در طول خودش یک تغییر تحول حیاتی به اکانت می آمد و اعتنا خیلی ها را به خویش جلب می‌کرد .

رفته رفته صفحه دیواری ها نیز از گونه های نخستین شان فاصه متعددی گرفتند و امروزی شدند . طرح های متنوع و قابلیت و امکان شست و شو نیز به خصوصیت های شان طولانی تر شد . این ایام برای پوشاندن دیوار , نقاشی کردن معمولی ترین و دم دستی ترین روش است .

شناخت با دیوارپوش سلولزی و متریال خالق آن

پیش از هر چیز بایستی بدانیم دیوارپوش سلولزی چه می باشد و از چه متریالی ایجاد شده است . دیوارپوش های سلولزی همانطور که از اسم شان پیداست از مواد سلولزی ساخته میگردند . از مواد تشکیل دهنده این پوشش ها می شود به سلولز , رزین های ساختمانی , الیاف تصنعی , پیگمنت های مقاوم و بقیه افزودنی های خمیر مثل , اشاره کرد . خصوصیت دارای اهمیت دیوارپوش های سلولزی این است که بر روی هر سطحی قابل انجام می‌باشد و در هنگام به کار گیری از آن به پایین سازی نیازی نمیباشد .

پوشش های سلولزی به جهت خواص ارتجاعی که دارا‌هستند پایداری شان در قبال ضربه نیز بالاست و در سود در شرایطی‌که به نیکی نگهداری شوند تداوم بالایی هم خواهند داشت . زیرا حلال های شیمیایی در دیوارپوش سلولزی به کار نرفته است , این دیوارپوش دارنده بوی بدی نبوده و آلرژی زا نیست . عایق بودن این مال سبب می توان به مصرف باصرفه انرژی نیز یاری نمایند . پوشش های سلولزی علاوه بر این‌که قابلیت و امکان اجرای طرح های متنوع و متناسب با ذوق و سلیقه مشتری را روی دیوار های منزل دارا‌هستند , دارنده طیف رنگی وسیعی و فراوان زیبایی هم میباشند .

گونه های دیوارپوش های سلولزی

رومالین

پوشش های رومالین از الیاف تصنعی ساخته میگردند . خصوصیت اصلی آنها تنوع متعددی است که در رنگ دارا هستند و در فیض مطابق با تمامی ذوق ها میباشند . اجرای پوشش های رومالین به نسبت پوشش های دیگر معمولی خیس است و در فیض به صرف هزینه و زمان کم تری نیاز دارااست .

بلکا

بلکا یکی اشکال دیوارپوش های سلولزی است که دارنده الیاف ارگانیک پنبه سلولز است . الیاف ارگانیک مصرف شده در آن این خصوصیت را به بلکا میدهد که به راحتی در اماکن بهداشتی و چه بسا بیمار ستان ها مورد به کار گیری قرار گیرد .

پتینه

به کار گیری از پتینه این قابلیت را به شما می‌دهد که نیز از خصوصیت دیوارپوش های سلولزی منفعت ببرید و نیز طرح دل خواه تان را روی دیوار های منزل تولید فرمائید . ایده های خلاقانه در پتینه کاری حسابی کاربرد دارا‌هستند . پتینه یگانه اشخاص با ذوق است که می‌خواهند ظاهری گوناگون برای دیوار های خانه شان بسازند .

 


برچسب‌ها: ،

بازدید:

[ ]