اهمیت داشتن یک کبد تندرست

امروزه , کارایی نامناسب کبد به قوانینی شایع تبدیل شده‌است که دست اندرکاران متفاوتی نظیر مواد شیمیایی موجود هوا , رژیم غذایی ناسالم , آب کثیف و آلاینده های دیگر میتوانند در این مورد نقش داشته باشند .


برچسب‌ها: ،

بازدید:

سرویس ها باز کردن لوله غرب تهران

لوله بازکنی غرب تهران دارنده نیروهای چابکدست و کارشناس و همینطور دستگاه های توسعه یافته برای باز کردن لوله ها هست . اعم از دستگاه هایی که رفع گرفتگی لوله غرب تهران برای رفع گرفتگی های شدید لوله ها از آن به کار گیری می کند دستگاه واترجت است که‌این دستگاه به طور ترکیبی از آب و هوا درست شده شده‌است .


برچسب‌ها: ،

بازدید:

دیوارپوش سلولزی چه می باشد

هرچه رو به جلو می‌رویم , ترقی دانش و علم بشری به وی یاری می نماید تا تولید ها جدیدی را اخلاق کند . محصولاتی که لوازم آسایش و راحتی را بیش از پیشین مهیا نمایند .


برچسب‌ها: ،

بازدید:

نقشه سیم کشی خنک کننده آبی

به صورت خلاصه سیم کشی خنک کننده آبی را در دو سطح می‌توان عنوان ساخت . دو سیم فاز و نول , از باکس فیوز محل ساختمان میایند .


برچسب‌ها: ،

بازدید:

دستگاه تصفیه هوا چیست؟

اکثر اوقات ما با مارک های متفاوتی آشنا هستیم که به طور معمول فرآورده های متبوع خویش را صرفا از آن تنظیم می‌کنیم . ولی برای خریداری کردن تصفیه هوا تعیین شایسته ترین برند موجود در کشور ایران امری زیاد حتمی و دارای اهمیت به شمار میرود .


برچسب‌ها: ،

بازدید:

خودداری از گاز گرفتگی هنگام حفر و خالی کردن چاه

فاضلاب‎های خالی کردن فضولات چاه و فاضلاب های کانال فاضلاب و به صورت کلی فاضلاب ها مبنی بر منشاء ساخت محتوی مواد آلاینده اشکال مختلفی دارا هستند . فاضلاب‎های صنعتی نسبت به فاضلاب‎های شهری دارنده تنوع آلودگی بوده به طوریکه جور مواد آلاینده آن‌ها بستگی به مدل صنعت و کارگاه و دسته تولید ها آن داراست .


برچسب‌ها: ،

بازدید:

دریچه بازدید در سیستم فاضلاب چیست؟


دریچه بازدید فاضلاب دریچه‌ای است که هنگام گرفتگی لوله فاضلاب، سیفون، زانویی و دیگر اتصالات لوله فاضلاب برای رفع گرفتگی و تمیز کردن بدون نیاز به تخریب ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرد.


برچسب‌ها: ،

بازدید:

گونه های لوله کشی ساختمان

گونه های لوله کشی ساختمان
لوله کشی ساختمان , یک کار خیلی تخصصیه , احتمال دارد به همین دلیله که ما کمتر به سراغ دونستن مطالبی در این باره می‌ریم , مگر این که با مشکلاتی نظیر نشتی لوله آب , فاضلاب و یا این که مثل اون روبرو بشیم و یا این که بالعکس تصمیم بگیریم , لوله کشی ساختمان رو فعال سازی کنیم.


برچسب‌ها: ،

بازدید:

کاربرد پمپ لجن کش در خالی کردن چاه فاضلاب

چاه فاضلاب دربردارنده میزان متعددی فضولات است که می بایست به وسیله دستگاه مخصوصی تخلیه شود . پمپ لجن کش وسیله قابل قبولی برای خالی کردن چاه فاضلاب باطن چاه است .


برچسب‌ها: ،

بازدید:

پمپ آب چه طور کار می نماید

برای انتقال و نقل و انتقال سیالات و مایعات از وسیله ای به اسم پمپ به کار گیری می شود . پمپ ها با دقت به گونه همت و طریق انتقال انرژی از پمپ به سیال , به دو مدل پمپ های دینامیکی و جا به جایی مثبت تقسیم میگردند .


برچسب‌ها: ،

بازدید:

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ]